Teatry

W Warszawie znajduje się wiele teatrów o zróżnicowanym repertuarze. Warto urozmaicić wycieczkę do Warszawy spektaklem teatralnym. Poniżej znajdują się adresy stron internetowych wybranych teatrów warszawskich.

Och-Teatr. Ochota, ul. Grójecka 65, www.ochteatr.com.pl  
Studio Buffo. Śródmieście, ul. Konopnickiej 6, www.studiobuffo.com.pl
Teatr 6 piętro. Śródmieście, Pałac Kultury i Nauki, www.teatr6pietro.pl
Teatr Ateneum . Śródmieście, ul. Jaracza 2, www.teatrateneum.pl
Teatr Baj. Praga Północ, ul. Jagiellońska 28, www.teatrbaj.waw.pl
Teatr Dramatyczny. Śródmieście, Pałac Kultury i Nauki, www.teatrdramatyczny.pl
Teatr Guliwer. Mokotów, ul. Różana 16, www.teatrguliwer.waw.pl
Teatr Kamienica. Śródmieście, kamienica przy Al. Solidarności 93, www.teatrkamienica.pl
Teatr Komedia. Żoliborz, ul. Słowackiego 19a, www.teatrkomedia.pl
Teatr Kwadrat. Śródmieście, ul. Marszałkowska 138, www.teatrkwadrat.pl
Teatr Lalka. Śródmieście, Pałac Kultury i Nauki, www.teatrlalka.waw.pl
Teatr Muzyczny Roma. Śródmieście, ul. Nowogrodzka 49, www.teatrmuzyczny.com
Teatr Narodowy. Śródmieście, Teatr Wielki, Plac Teatralny, www.narodowy.pl     
Teatr Polonia. Śródmieście, ul. Marszałkowska 56, www.teatrpolonia.pl
Teatr Polski. Śródmieście, ul. Karasia 2, www.teatr-polski.art.pl
Teatr Powszechny. Praga Południe, ul. Zamoyskiego 20, www.powszechny.art.pl
Teatr Rampa. Targówek, ul. Kołowa 20, www.teatr-rampa.pl
Teatr Rozmaitości. Śródmieście, ul. Marszałkowska 8, www.trwarszawa.pl
Teatr Studio. Śródmieście, Pałac Kultury i Nauki, www.teatrstudio.pl
Teatr Syrena. Śródmieście, ul. Litewska 3, www.teatrsyrena.pl
Teatr Wielki - Opera Narodowa. Śródmieście, Plac Teatralny, www.teatrwielki.pl
Teatr Współczesny. Śródmieście, ul. Mokotowska 13, www.wspolczesny.pl
Teatr Żydowski. Śródmieście, ul. Senatorska 35, www.teatr-zydowski.art.pl

AVERBIS - Przewodnik po Warszawie